Zaproszenie na warsztat 4 czerwca 2016

people icons with colorful dialog speech bubbles

ŻEBY SIĘ CHCIAŁO CHCIEĆ
– WARSZTAT (NIE) DOTYCZĄCY WYPALENIA ZAWODOWEGO

Niektórzy ludzie z przyjemnością chodzą do pracy, a rodzina czy przyjaciele dają im siłę i radość. Inni, „pracują bo muszą”, a spędzanie czasu z najbliższymi jawi im się jako przykry obowiązek. Do której z tych grup chcesz należeć? Jeśli zależy Ci na zachowaniu harmonii w życiu i czerpaniu z niego satysfakcji – zapraszamy na warsztat „Żeby się chciało chcieć” organizowany przez Fundację Odkrywców Innowacji.

Niezależnie od tego, czy pracujesz w sektorze państwowym, czy prywatnym, małym, średnim czy dużym przedsiębiorstwie, ten ośmiogodzinny warsztat może Ci pomóc w zadbaniu o równowagę w życiu. W jego trakcie będziesz mieć możliwość znalezienia odpowiedzi na pytania:

  • Od kogo zależy to, jak wygląda moje życie?
  • Czym jest harmonijne życie i jak je prowadzić?
  • Co mi daje radość i szczęście i jak o to dbać?
  • Jak wprowadzać zmiany w swoim życiu?

Warsztat metodą TROP (więcej o metodzie TROP) poprowadzi para trenerów, których dzieli prawie wszystko, ale łączy energia, jaką dają z siebie podczas szkoleń.

Artur Olszewski – od przeszło 10 lat prowadzi własną firmę szkoleniowo-doradczą, wcześniej pracował w sektorze publicznym, wykładowca, ekspert z zakresu zarządzania, motywacji i rozwoju zasobów ludzkich.

Elżbieta Strzemieczna – trenerka, od przeszło pięciu lat związana ze środowiskiem organizacji pozarządowych, autorka artykułów naukowych (dotyczących kreatywności) i współautorka ogólnopolskich programów szkoleniowych.

Trenerzy o warsztacie:

„Nie zaprezentujemy definicji wypalenia zawodowego, nie powiemy jakie są jego objawy, ani nikogo nie będziemy diagnozować. Nie zmienimy też niczyjego życia w jeden dzień i nie damy nikomu „przepisu na sukces”. Za to w każdym uczestniku będziemy chcieli wzmocnić odwagę, żeby zmieniał, to, na co ma wpływ; siłę, żeby akceptował to, czego zmienić nie może i mądrość, żeby odróżniał jedno od drugiego.”

Warsztat odbędzie się 4 czerwca 2016 roku (sobota) w godzinach 9:00 – 17:00 na Wydziale Nauk Społecznych w Warszawie (Uczelnia Korczaka) ul. Urbanistów 3.

Organizatorzy zapewniają przerwy kawowe i niezbędne materiały.

Cena promocyjna warsztatu to jedyne 30,00 zł brutto (tylko koszty materiałów) płatne przed warsztatem. Zgłoszenia (imię, nazwisko, dane kontaktowe) proszę przesyłać na adres fundacja@odkrywcyinnowacji.pl do dnia 1 czerwca 2016 roku. W mailu zwrotnym otrzymacie informacje o płatności i potwierdzenie udziału.

Masz pytania, albo po prostu lubisz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz.

Warsztat organizowany w ramach akcji „Współpraca oparta na empatii„.

Pełna treść oferty szkolenia „Żeby się chciało chcieć…”: Oferta_wypalenie.